SahraForumDizini
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SahraForumDizini

Genel Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )

3 posters
YazarMesaj
Sahra
ForumSahraSiteSahibi
ForumSahraSiteSahibi
Sahra

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 428
<b>Tecrübe</b> Tecrübe : 1091
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 29
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 07/07/11
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : Bilmem
<b>Lakap</b> Lakap : gececi

cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim ) Empty
MesajKonu: cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )   cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim ) EmptyÇarş. 13 Tem. - 16:12:23

Bende herkes gibi cs 1.6 online oynamaktayim bazı serverlere girdigim zaman direk wall diye bana ban atıyorlar sebebi ise hiç ölmeden 20 adam vurmamdan kaynaklanıyor aslında hiç wall kullanmıyorum benim başarımın sırrı tecrübem ve oyun bilgimdir.

Örnegin.

1. Oyun ayarlarından mause hızını 1.8 e ayarlayın bu hız ne hızlı ne de yavaştır tam orta hızdır ( 1.9-1.7 de olabilir )
2. Karşıdaki oyuncuya ateş ederken kafaya ateş etmeye dikkat edin kafaya vuramıyorsanız ortadaki imleci rakipin ayaklarına gelecek şekilde ayarlayın bu sayede ateş ederken mermilerin kafaya sekmesine olanak sağlar.
3. Rakip oyuncunun bir duvarın veya bir cismin arkasında oldugunu anlarsanız duvara ateş edin böylece rakip oyuncunun enerjisi azalır eger şansınız varsa ölür Very Happy
4.Oyunu oynarken kendinizi kasmayın rahat oynayın kendinizi bir pro olarak düşünün
5. Oyun bölümünde (mapda-haritada) gezerken tek bir nokraya bakmayın heryere bakmaya özen gösterin bunun cok faydası vardır neden derseniz hiç beklemediginiz yerden rakip sizi vurabilir

şimdilik bu kadar eger sizinde eklemek istediginiz yerler varsa yazabilirsiniz...

Başka bir anlatımda görüşmek üzere
https://sahra.forumdizini.com
PasteuR
Grafiker
Grafiker
PasteuR

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6
<b>Tecrübe</b> Tecrübe : 13
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 30/07/11
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : İst.
<b>Lakap</b> Lakap : tRexs!

MesajKonu: Geri: cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )   cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim ) EmptyC.tesi 30 Tem. - 23:46:47

Alıntı :
ende herkes gibi cs 1.6 online oynamaktayim bazı serverlere girdigim zaman direk wall diye bana ban atıyorlar sebebi ise hiç ölmeden 20 adam vurmamdan kaynaklanıyor aslında hiç wall kullanmıyorum benim başarımın sırrı tecrübem ve oyun bilgimdir

Hayatımda Hiç wall açmadım ama birisi wall açtımı ona Mikrofonla Sövüyorum.. Very Happy Banada aynısı oluyor 42 4 frag yapmışım adam bana wall dedi ban attı Smile Sebebi ise Duvar taramaktan Very Happy
Sahra
ForumSahraSiteSahibi
ForumSahraSiteSahibi
Sahra

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 428
<b>Tecrübe</b> Tecrübe : 1091
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 29
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 07/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bilmem
<b>Lakap</b> Lakap : gececi

MesajKonu: Geri: cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )   cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim ) EmptyC.tesi 30 Tem. - 23:48:38

Very Happy

pro ile wali bir birine karıstırmaları ne kotu
https://sahra.forumdizini.com
SALİH
Süper Mod.
Süper Mod.
SALİH

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 121
<b>Tecrübe</b> Tecrübe : 172
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 30/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : єѕкιşєнιя
<b>Lakap</b> Lakap : zαнмєтℓι

MesajKonu: Geri: cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )   cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim ) EmptyÇarş. 3 Ağus. - 19:34:05

ölünce wall diyorlar yani Very Happy valla Tuncay kardeş her oyunda ölünce derler bu hile die Very Happy

cs 1.6 online nasıl pro olunur ? ( oyun taktiklerim )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Ekle
» Demo Oyun Hakkında...
» İkariam Oyun Turu
» Sitende Açılan Oyun Kodu!
» Oyun Serial Key İsteyenler Buraya